موج
کدخبر : ۳۲۷۹۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327978

مدیرکل بهزیستی استان البرز از روانشناسان و مشاوران بهزیستی استان به مناسبت روز روانشناس تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، به مناسبت ۹ اردیبهشت، ۲۸ آوریل، روز روانشناس و مشاور مراسم تقدیر از روانشناسان و مشاوران اداره کل بهزیستی استان البرز برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت : روز روانشناس و مشاور باعث شد تا با این کار به اهمیت و نقش موثر روانشناسی در زندگی افراد بیش از پیش تاکید شود از اینرو در ایران نیز ۹ اردیبهشت به عنوان روز روانشناس و مشاور درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد : بخش عمده سلامت جامعه امروزی را سلامت اجتماعی تشکیل می دهد و نیاز جامعه در دهه چهارم انقلاب به خدمات مشاوره ای و روانشناسی بیشتر از گذشته احساس می شود و این نیازمندی، اهمیت و جایگاه ویژه این خدمت ارزشمند را نمایانگر می سازد.

دکتر حیدری افزود : به همین مناسبت روز روانشناس و مشاور را به مصداق حدیث شریفه « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق »  به روانشناسان و مشاوران کشور عزیزمان الاخصوص روانشناسان و مشاوران شاغل در بهزیستی استان البرزکه سرمایه های ارزشمندی برای سازمان می باشند تبریک عرض میکنم و امیدوارم بیش از پیش شاهد نظریه و ایده  پردازی ، تولید فکر و اندیشه توسط ایشان در عرصه های مختلف روانشناسی باشیم و  توفیقات روز افزون در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان برای شما خواستارم.

لازم به ذکر است در اداره کل بهزیستی استان ۱۶۲ نفر روانشناس و مشاور مشغول به خدمت می باشند که به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا بصورت نمادین از ۴ نفر از روانشناسان و مشاوران با اهدا لوح سپاس تجلیل و تقدیر به عمل  آمد و از مابقی همکاران ارجمند در شهرستان مربوطه توسط رئیس بهزیستی شهرستان تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها