موج
کدخبر : ۳۲۷۶۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327696

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبر داد:

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از برخورد بامالکان متخلفی که خودسرانه اقدام به تغییر کاربری ملک خود نموده اند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فواد کریمی ظهر امروز یکشنبه با اعلام این خبر در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه یکی از مواردی که شهرداری با آن مواجه است مبحث تغییر کاربری خودسرانه ملک شخصی توسط شهروندان است.

وی اضافه کرد: برابر قانون شهرداری موظف است طبق ضوابط نقشه املاک در پروانه‌های ساختمانی صادره در خصوص نوع استفاده از ساختمان و چنانچه برخلاف مندرجات پروانه در ملک غیرتجاری، استفاده تجاری شود، شهرداری می‌تواند با ارجاع به کمیسیون و صدور رای نسبت به پلمب آن اقدام کند.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج افزود: برخی از  شهروندان ملک‌های ساختمانی خود را به صورت غیرقانونی به کاربری تجاری تبدیل و آن را مورد استفاده قرار داده و یا اجاره داده بودند.

کریمی از پلمب 20 مغازه غیرمجاز در حد فاصل میدان کوهنورد تا میدان حجاب خبر داد و گفت: در راستای بند 24 ماده 55 آراء کمیسیون ماده صد این مغازه‌ها که به صورت غیرمجاز به تجاری تبدیل شده بود؛ پلمب شدند.

وی تاکید کرد: این ملک‌ها در حد فاصل میدان کوهنورد تا میدان حجاب شناسایی و در کمیسیون ماده صد، آرای آن صادر شد.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت: از تمام معابر سطح منطقه بازدید به عمل می‌آید و املاکی  که تغییر کاربری داده شده‌اند،  پلمب خواهند شد و در کمیسیون ماده صد تعیین تکلیف می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها