موج
کدخبر : ۳۲۷۶۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327622

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان خمینی شهر:

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان خمینی شهر گفت: در فضای رسانه و خبر دو جبهه حق و باطل وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمدحسین محمدی فشارکی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن متمایز بودن شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: شهرستان خمینی شهر دارای ظرفیت و پتانسیل بسیاری است اما فاقد پایگاه خبری است.

وی مطرح کرد: در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل فرمانداری شهرستان  پیشنهاداتی ارائه شد که از جمله آنها تشکیل شورای فرهنگی محلات و رصد دفتر فرهنگی خبرنگاران در شهرستان خمینی شهر است.

محمدی توضیح داد: رصد جریان ها و تشکل ها در شهرستانی که در آن قرار داریم با اشراف بر موضوعات فرهنگی جهت برنامه ریزی بهتر از مهمترین امور اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی است که بدون همکاری اصحاب رسانه امکان پذیر نیست.

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان خمینی شهر آسیب های اجتماعی و چالش های اصلی شهر را،  از خروجی های فرهنگی هر شهر دانست و بیان کرد: در صدد هستیم دفتر خبرنگاران در شهرستان جهت شفاف سازی و اطلاع رسانی دستگاه ها به مردم شهرستان  تشکیل شود.

وی با توجه به اینکه دو جبهه حق و باطل در رسانه وجود دارد تصریح کرد: جبهه رسانه ای انقلابی ، همیشه به دنبال نشر اخبار صحیح و درست است و جبهه دیگر  که بسیاری از رسانه های غربی و متفکر با این منش ، هدفش نشر اکاذیب و دروغ هایی است که بر علیه نظام و انقلاب اسلامی صورت می پذیرد.

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاری از مشاغل سخت و طاقت فرساست و وظیفه دستگاه های شهرستان است که جهت نشر فعالیت های هر دستگاه و آگاهی مردم از عملکرد آنها ،همکاری های لازم را با اصحاب رسانه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها