موج
کدخبر : ۳۲۷۵۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327570

اکبر بهنام جوخبرداد:

استاندار اردبیل گفت: در سال رونق تولید شاهد بهره‌برداری از 50 هکتار از شهرک گلخانه‌ای در سطح شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان بودیم که در تحقق شعار رونق تولید تاثیر بسزایی داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل اکبر بهنامجو استاندار اردبیل با حضور در شهرک گلخانه‌ای پارس‌آباد گفت: در سال جهش تولید شاهد بهره‌برداری از 50 هکتار از شهرک گلخانه‌ای در سطح شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان بودیم که در تحقق شعار رونف تولید تاثیر بسزایی داشت.

وی ادامه داد: این شهرک توسط سازمان جهاد کشاورزی و در مساحت یک هزار و 600 هکتار ایجاد شده است که امسال 350 هکتار به کشت گلخانه آن افزوده خواهد شد.

استاندار اردبیل افزود: تامین زیرساخت‌های مورد نیاز همچون برق، گاز و آب در این منطقه برای تمامی پروژه‌ها و طرح‌ها در دستور کار و اولویت دستگاه‌های مربوطه قرار گرفته است و فاز اول برق‌رسانی به این شهرک انجام شده و اجرای فاز بعدی نیز با وزارت نیرو توافق شده است.

**افزایش میزان تولید محصولات کشاورزی

استاندار اردبیل با تاکید بر افزایش میزان تولید محصولات کشاورزی در شمال استان بیان کرد: اجرای شبکه آبیاری پایاب خداآفرین علاوه‌بر تاثیر در تحقق شعار جهش تولید و میزان اشتغال‌زایی 700 هزار تن به محصولات کشاورزی استان اردبیل نیز اضافه می‌کند.

وی اظهار کرد: تلاش ما جذب بقیه اعتبارات است تا کل عملیات اجرایی پایاب سد که نزدیک 37 هزار هکتار است را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها