موج
کدخبر : ۳۲۷۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327404

حسین فرشیدی اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا، از ابتلا 33 مورد جدید کووید 19 در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان، ۲ هزار و ۱۷۴ بیمار با تشخیص بیماری حاد تنفسی تاکنون در مراکز درمانی استان بستری شده اند، که یک هزار و ۹۰۱ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۴ هزار و ۵۳۴ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۳۸۱۳ نفر نیز منفی اعلام شده است.

وی افزود: آمار کرونایی مثبت در استان به ۶۲۷ نفر افزایش یافته است که در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۳۳ نفر در استان شامل ۲۷ نفر از بندرعباس، ۳ نفر در بندرلنگه، ۲ نفر از میناب و یک نفر قشم بود که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده و ۵۷۹ نفر از این تعداد با بهبود وضعیت شان ترخیص شدند و هم اکنون نیز ۲۶ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند.

به گفته این مقام مسئول؛ شمار فوتی ها بر اثر ویروس کرونا در هرمزگان کماکان ۲۲ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پایان افزود: بندرعباس با ۳۷۶ مورد، میناب با ۷۵ مورد ، کیش با ۵۲ مورد، قشم با ۴۲ مورد، حاجی آباد با ۲۵ مورد، بندرلنگه با ۲۴ مورد، پارسیان با ۱۲ مورد، رودان با ۱۱ مورد، بندر خمیر ۶ مورد، بستک ۳ مورد و جاسک ۱ مورد  توزیع ویروس کرونا مثبت در استان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها