موج
کدخبر : ۳۲۷۳۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327393

عبدالمجید کشوری:

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی لرستان، گفت: مرخصی یکهزار و ۶۰۰ زندانی این استان، تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، عبدالمجید کشوری، گفت: تعداد 1600 نفر از زندانیان زندانهای لرستان مشمول بخشنامه مرخصی نوروزی شدند و برای مراجعت آنان پیش بینی شده  که بخشی از این افراد با اعلام پایان حبس به زندان باز نگردند و مشمول مرخصی پایان حبس شوند.

مدیرکل زندانهای لرستان، ادامه داد: مرخصی مابقی زندانی هایی که بازگشت آنها الزامی است به دلیل شیوع کرونا تا پایان اردیبهشت تمدید شده و  پس از آن نیز با تاییدیه سلامت از مراکز درمانی به زندان باز می گردند.

وی افزود:‌ این در حالی است که 5 میلیارد ریال از محل کمک‌های مومنانه مقام معظم رهبری و بنیاد مستضعفان بین خانواده‌های زندانیان نیازمند استان توزیع خواهد شد.

کشوری تاکید کرد:‌ این کمک در قالب کارتهای هدیه 2 میلیون ریالی و توسط مددکاران اداره کل زندان ها به صورت حضوری بین خانواده ها توزیع می شود و نیازی به مراجعه آنان به ادارات شهرستانی و انجمن های حمایتی نیست.

*موردی از ابتلای زندانیان زندانهای لرستان به کرونا گزارش نشده است

مدیرکل زندانهای لرستان با بیان اینکه اقشار هدف این بسته های حمایتی شناسایی شده اند، گفت: تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در زندان‌های لرستان مشاهده نشده و ضریب ایمنی بهداشتی در این مراکز ارتقا یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها