موج
کدخبر : ۳۲۷۳۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327390

روز پنجم هفته سلامت با عنوان روحانیون، نهادهای دینی و همدلی مومنانه برای مقابله با کرونا نامگذاری شده است، که همزمان با این روز، محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با گروه‌های طلاب جهادی که در مراکز درمانی قم در ایام کرونا خدمات رسانی کردند، دیدار و از آنها قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا قدیر اظهار کرد: در اوج بحران کرونا طلاب جهادی که جوانانی عالم، فاضل و عامل هستند به عرصه آمده و با اقدامات جهادی خود در راستای خدمات رسانی به مردم عزیزمان حماسه ای مثال زدنی خلق کردند.

قدیر بیان کرد: باید در راستای اقناع‌سازی و آگاه‌سازی مردم تلاش کنیم و طلاب در این زمینه نقش موثری داشته‌اند و درحال حاضر که سنگر ما عوض شده و خط مقدم بهداشت و پیشگیری است از طلاب درخواست می‌کنیم در این زمینه نیز فرهنگ‌سازی کرده تا مردم توانمند شوند.

وی با برشمردن خدمات گسترده طلاب گفت: این عزیزان در بیمارستان‌ها و یا در آرامستان‌ها صحنه‌هایی از عشق و ایثار را خلق کردند که قدردان تلاش‌های این عزیزان بوده و به دشمنان نشان دادند که نگرش حوزه این تفکری است که به صورت جهادی طلاب به عرصه آمده و به مردم خدمت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: شما طلاب عزیز جهادی عصاره واقعی حوزه بوده و مایه افتخار و سرافرازی حوزه علمیه و روحانیت هستید که با خدمات فاخری که به مردم و بیماران در بحران کووید۱۹ ارائه کردند و نشان دادید از جنس مردم و کنار مردم هستید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها