موج
کدخبر : ۳۲۷۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327191

مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: مراسم افتتاحیه رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان به‌صورت رسمی در روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد شجاعان مدیر کل کمیته امداد استان یزد در جلسه هم‌اندیشی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان شهرستان یزد، افزود: تحقق اهداف رزمایش کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا نیازمند هم‌افزایی و تعامل مؤسسات خیریه و مردم‌نهاد با کمیته امداد و مراکز نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه اطلاعات نیازمندان در سیستم جامع شبکه‌های مردمی ثبت و برای ارائه خدمت قابل‌استفاده است، اظهار داشت: ستاد رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان برای جمع‌آوری کمک‌های خیران و توزیع عادلانه بین جامعه هدف در استان تشکیل‌شده و اطلاعات نیازمندان نیز برای خدمت هدفمند و عدالت محور در سامانه مراکز نیکوکاری ثبت شده و قابل بهره برداری است.

شجاعان تصریح کرد: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد به‌عنوان رئیس و استاندار یزد به‌عنوان قائم‌مقام قرارگاه رزمایش مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان و کمیته امداد استان یزد به‌عنوان دبیر رزمایش انتخاب و معرفی شدند، ۶ کمیته تخصصی شامل کمیته تأمین و پشتیبانی، کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات، کمیته نظارت، بازرسی و هماهنگی، کمیته شناسایی نیازمندان و توزیع بسته‌های غذایی، کمیته فرهنگی و کمیته اشتغال و خودکفایی برای عملیاتی کردن اهداف این رزمایش همکاری و مشارکت دارند.

وی یادآور شد: مراسم افتتاحیه رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان به‌صورت رسمی در روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه، با حضور مسئولان استانی و خیران یزدی از مسجد ملااسماعیل (میعادگاه نمازجمعه) با بسته‌بندی و توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان وارد مرحله عملیاتی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها