موج
کدخبر : ۳۲۷۱۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327168

شرکت مخابرات اصفهان اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  شرکت مخابرات منطقه اصفهان در راستای مقابله و شکست بیماری کرونا و حمایت از شعار در خانه می مانیم  اقدام به انجام فعالیت هایی در این خصوص کرده است.

شبکه و  اینترنت

* افزایش پهنای باند اینترنت درسطح استان اصفهان  در بیش از 200 نقطه و ارتقاء تجهیزات در مراکز پرظرفیت به تناسب افزایش مشترکین

* توسعه زیرساختهای اینترنت در استان و کل کشور با توجه به رشد 5‌/2 برابری مصرف

*اعمال 100GB ترافیک رایگان با توجه به نیاز مشترکین اینترنت (جدید و قدیم)

اقدامات انجام شده  از طریق تلفن ثابت

* پخش پیام صوتی جهت

 1806939‌مشترک تلفن‌ ثابت ‌خانگی و تجاری با متن ذیل  "با سلام هم‌وطن گرامی در خانه بمانیم. برای در امان ماندن از بیماری کرونا از خانه خارج نشویم و با مراجعه به سایت salamat.gov.ir وضعیت سلامت خود را اطلاع دهیم. با تشکر" . و موفقیت تماسها بمیزان 45 درصد

*کمک به راه‌اندازی و پاسخگویی سامانه کشوری 4030 در جهت همکاری با وزارت بهداشت و همچنین ارایه خدمات مشاوره به هم‌میهنان گرامی در خصوص بیماری کرونا با جابجایی تعدادی از پرسنل پاسخگو (ضمن ارایه آموزشهای لازم)

* راه اندازی کد کشـوری 3113 و ایجاد زیر ساختهای مورد نیاز سازمانها  برای خدمات دولت الکترونیک و فروشگاههای مجازی و ...

 اقدامات انجام شده از طریق سامانه‌ ارتباطی 2020 – ADSL

* پاسـخگویی شبانه روزی و پاسخگویی بصـورت حضوری و غیرحضوری (دورکاری) با توجه به افزایش شش برابری آمار تماس ها

به گزارش موج؛ ویروس‌های کرونا گروه بزرگی از ویروس‌ها هســتند که می‌تواننــد حیــوانات و انسـان‌ها را  آلوده کنند و باعث بروز ناراحتی‌های تنفسی شوند؛ این ناراحتی‌ها ممکن است به اندازه سرماخوردگی خفیف یا به اندازه ذات الریه شدید باشند. در موارد نادر، ویروس‌های کرونای حیوانی، انسان‌ها را آلوده می‌کنند و سپس بین آنها سرایت پیدا می‌کنند. شاید ویروس SARS (نشانگان تنفسی حاد) در سال 2002 الی 2003 را به خاطر بیاورید؛ این ویروس نمونه‌ای از ویروس کرونا بود که از حیوانات به انسان‌ منتقل شد. یکی دیگر از موارد مهم و جدیدتر نژاد ویروس‌ کرونا MERS (نشانگان تنفسی خاورمیانه) نام دارد که در سال 2012 در خاورمیانه کشف شد و به گفته دانشمندان این ویروس ابتدا از شتر به انسان انتقال پیدا کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها