موج
کدخبر : ۳۲۷۰۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327081

امین قصمی در گفتگو با موج؛

امین قصمی مدیر عامل آب و فاضلاب هرمزگان، از افزایش 20 درصدی مصرف آبِ شهروندان هرمزگانی در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امین قصمی مدیرعامل آبفا هرمزگان، در گفتگو با خبرنگار موج، گفت: میزان مصرف آب در فروردین ماه 98، 9 میلیون و پنج هزار مترمکعب درماه بود در حالی که این میزان مصرف در فروردین ماه امسال به بیش از 10 میلیون و 759 هزار مترمکعب در ماه رسیده که رقم قابل توجهی است.

مدیرعامل آبفا هرمزگان اظهار داشت: این میزان افزایش مصرف بیشتر متاثر از توصیه‌های بهداشتی و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است.

وی همچنین افزود: میزان مصرف آب در پایان بهمن ماه 98، 9 میلیون و 393 هزار و 866 مترمکعب در ماه بود که با آغاز شیوع ویروس کرونا ، شهروندان در فروردین ماه امسال یک میلیون و 366 هزار مترمکعب، آبِ بیشتری مصرف کردند.

قصمی در پایان افزود: گرچه این روزها به دلیل اهمیت دو چندان رعایت نکات بهداشتی، ناگزیر مصرف آب روند افزایشی داشته اما ضروریست که در کنار تلاش مجموعه آبفا برای ایجاد شبکه آبی پایدار، مردم نیز در مصرف بهینه آب اهتمام لازم را داشته باشند تا با قطعی و افت فشار آب مواجه نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها