موج
کدخبر : ۳۲۷۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327016

معاون اجرایی مرکز بهداشت استان اصفهان اعلام کرد:

معاون اجرایی مرکز بهداشت استان اصفهان ازثبت نام بیش از85 درصد از اصناف خمینی شهر در طرح فاصله گذاری هوشمند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، غلامحسین صادقیان در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان خمینی شهر همکاری اصناف را قابل تحسین برشمرد و گفت: در طرح فاصله گذاری هوشمند شهرستان خمینی شهر جز شهرستان های پیشرو بوده است که بیش از85 درصد اصناف در سامانه ثبت نام کرده اند.

وی افزود: اقدامات خوبی در مسیر مبارزه با کرونا صورت گرفته است و ثبت نام اصناف در سامانه جزو پروتکل های قانونی است اما رعایت نکات بهداشتی از آن مهم تر است.

 صادقیان تصریح کرد: ثبت نام اصناف در سامانه از پروتکل های قانونی است اما رعایت نکات بهداشتی مهمتر ازثبت نام در سامانه است و قرار بر این شد با همکاری فرمانداری در تیمهای مشترک در حوزه بهداشت و  بسیج اصناف و بسیج ادارات روند اجرای این پروتکل ها توسط ادارات را بررسی کنند.

معاون اجرایی مرکز بهداشت استان اصفهان ابراز کرد:طبق سخنان مسئولان ستاد کرونای شهرستان ، شهرستان خمینی شهر هنوز در وضعیت قرمز قرار دارد اما روند بستری بیماران کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند مبنی بر اتمام ویروس کرونا و عادی شدن شرایط نیست،  افزود: در صورت رعایت نکردن طرح فاصله هوشمند ممکن است پیک بیماری اوج بگیرد.

صادقیان از شهروندان خمینی شهری تقاضا کرد: در خانه بمانند واز سفرهای غیر ضروری خود داری کنند و مراقب اطرافیان خود باشند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها