موج
کدخبر : ۳۲۵۸۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325873

فرماندار شهرستان اردکان؛

فرماندار شهرستان اردکان ایفای مسئولیت‌ های اجتماعی صنایع بزرگ را یک الزام قانونی و یک خواسته به‌حق مردم و مسئولان دانست و بر انجام مشهود و مؤثر آن تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، بهروز شهابی زاد فرماندار شهرستان اردکان در نشستی با مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو که در اولین حضور خود در اردکان پس از تصدی مسئولیت به دفتر فرماندار این شهرستان آمد ضمن تقدیر، تجلیل و تشکر از تلاش‌های محمود نوریان بر تداوم رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی در فعالیت‌های واحدهای معدنی و صنعتی این مجموعه تأکید کرد.

وی با بیان این‌که در سال جهش تولید، همکاری همه بخش‌های دولتی و غیر دولتی برای تحقق این شعار لازم است؛ رفع موانع تولید و استفاده از روش‌های کارآمد را ضروری و لازم دانست.

فرماندار شهرستان اردکان در ادامه توجه به تقویت زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی، رفاهی و... منطقه با توجه به جمعیت بالای کارگری اضافه‌ شده را خواستار شد.

وی؛ ایفای مسئولیت‌ های اجتماعی صنایع بزرگ را یک الزام قانونی و یک خواسته به‌حق مردم و مسئولان دانست و بر انجام مشهود و مؤثر آن تأکید کرد.

‌شهابی زاد در پایان از کمک‌های مجموعه صنعتی و معدنی چادرملوی اردکان در کنترل و پیشگیری از کرونا تقدیر کرد و تداوم آن را خواستار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها