موج
کدخبر : ۳۲۵۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325577

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان گفت: ساعت حضور کارکنان ادارات براساس زمان اعلامی از سوی ستاد ملی کرونا تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، خالد جعفری ظهر امروز جمعه با اعلام این خبر در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: فعالیت ادارات در این استان نیز طبق مصوبات ملی ستاد مبارزه با کرونا از 23 فروردین ماه با حضور دو سوم کارمندان هر اداره و دستگاه اجرایی ادامه پیدا می‌کند.

وی اضافه کرد: ساعت کار اداری نیز طبق تصمیم ستاد از 7 صبح تا 14 است البته با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان هر گونه تغییر ساعت کاری متعاقبا اعلام می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان افزود: واحدهای خدماتی و تولیدی کم ریسک می‌توانند از 23 فروردین ماه با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و درمان، فعالیت خود را از سر بگیرند.

جعفری یادآور شد: صنوف و واحدهای پرریسک که موجب تجمع بیشتر افراد می‌شوند، کماکان تا 30 فروردین تعطیل خواهند بود اما واحدها و صنوفی که خدمات رسانی ضروری را به مردم باید انجام دهند با نظارت سازمان صمت و اتاق اصناف باید فعال باشند.

وی تاکید کرد: این تصمیمات در راستای عمل به طرح فاصله گذاری هوشمند و ارتقای سطح سلامت کارکنان، مردم و ارباب رجوع در ادارات و دستگاه های دولتی اتخاذ شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها