موج
کدخبر : ۳۲۵۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325270

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی گفت: اصناف به‌عنوان فعالان اقتصادی و اجتماعی نقش برجسته‌ای در تأمین نیازها و مایحتاج عمومی مردم را در بحران‌های مختلف همچون کرونا داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در نشست مشترک مدیریت ارشد استان با نمایندگان اصناف کرمانشاه و اتحادیه‌ها، اظهار داشت: مدیریت ارشد استان به مشکلات بازار و اصناف واقف است و تمام توان خود را برای کاهش‌ها آن‌ها به کار گرفته است.

معاون اقتصادی استاندار تأکید کرد: اصناف از یک ظرفیت برجسته و ویژه درزمینهٔ تولید و خدمات‌رسانی در عرصه‌های مختلف برخوردار هستند و یک بازوی توانمند برای کاهش مشکلات و بحران‌ محسوب می‌شوند که مصداق عینی آن را در بحران فعلی کرونا مشاهده می‌کنیم.

حاتمی تأکید کرد: حل مشکلات اصناف در دستور کار مدیریت ارشد استان قرار دارد و با شناسایی این موارد، مجموعه دولت در حد توان در راستای رفع مشکلاتی مانند بیمه بیکاری، بخشودگی‌های مالیاتی، پرداخت وام‌های کم‌بهره و ... تلاش خواهد کرد‌.

وی خاطرنشان ساخت: اصناف به‌عنوان فعالان اقتصادی و اجتماعی نقش برجسته‌ای در تأمین نیازها و مایحتاج عمومی مردم را در بحران‌های مختلف داشته‌اند و همپای مجموعه دولت به توسعه کشور و استان کمک کرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها