موج
کدخبر : ۳۲۴۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324950

عبدالله احمدی‌کمرپشتی خبر داد؛

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه هرمزگان از رصد وضعیت بهداشتی رانندگان انبار نفت هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالله احمدی‌کمرپشتی مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه هرمزگان، ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در این انبارنفت گفت: هر چه برای سلامت کارکنان عزیز انبار نفت و رانندگان زحمتکش و خانواده های آنان تلاش کنیم هنوز برای کار بزرگی که آنان انجام می دهند کم است.

وی در ادامه افزود: تمامی تصمیمات و اقدامات انجام شده برای مقابله و پیشگیری با این ویروس خطرناک به صورت شبانه روزی و با نهایت دقت در حال انجام است و تمام تلاشمان بر این است که تا پایان عمر و ریشه کن شدن ویروس کرونا   انجام پروتکل های بهداشتی قطع نشود.

گفتنی است؛ پیش از ورود تیم بازدید کننده براساس دستورالعمل های ابلاغی کلیه حاضران توسط نیروهای خدوم و آموزش دیده حراست انبار نفت شهید رجایی تب‌‌سنجی شدند تا از ورود بیماران احتمالی به محوطه عملیات و تاسیسات جلوگیری شود.

در ادامه این بازدید مدیر منطقه هرمزگان با حضور در دفاتر کلیه شرکت های پیمانکاری حمل و نقل از خدمات بهداشتی ارائه شده به رانندگان شبکه حمل و نقل فرآورده نفتی آگاه شد.

محمد ربیعی رئیس تامین و توزیع منطقه هرمزگان در خصوص ارائه بسته بهداشتی به همه رانندگان مراجعه کننده توسط پیمانکاران حمل و نقل گزارش کاملی ارائه داد.

وحید محمدی رئیس حراست منطقه نیز از تشدید اقدامات کنترلی در ورودی های انبار نفت خبر داد.

در بخش دیگری از این بازدید مسولین منطقه با حضور در جمع رانندگان و کارکنان بارگیری نفتکش‌ها مشکلات سوخت رسانی در شرایط انتشار  ویروس کرونا را بررسی و نظرات کارکنان برای بهبود روند کار و تصمیمات آتی را جمع‌آوری کردند.

در بازدید از کنترل عملیات مخازن همکاران این واحد در فضایی صمیمی با مدیر و مسولین منطقه به گفتگو نشستند. در این نشست اکبر جباری شیفت کنترل به نمایندگی از کارکنان عملیات گفت: دلگرمی حضور و حمایت مدیر منطقه از کارکنان انبار نفت شهید رجایی موجب انرژی گرفتن ما برای انجام کارهای سخت و پرتعداد این روزهاست.

مرتضی عابدینی معاون فنی و عملیاتی هم در این زمینه عنوان کرد: کارکنان زحمتکش انبارهای نفت شهید باهنر و شهید رجایی بندرعباس  در کوتاهترین زمان ممکن موفق به انجام عملیات تغییر فرآورده در مخازن مورد نظر شدند که تلاشی واقعا ستودنی‌ است.

معاون فنی و عملیاتی منطقه با ارائه گزارشی جامع از اقدامات انجام شده در تاسیسات مخزندار ریلی از همکاری کارکنان این بخش و مدیر منطقه و همه واحدهای ستادی و عملیاتی قدردانی کرد.

در انتهای این بازدید مهندس عبدالله احمدی کمرپشتی با ابراز رضایت از روحیه عالی خدمترسانی کارکنان و عزم آنان برای خدمت به کشور و مردم گفت: ما با توکل به خدا و رعایت دستورات پزشکی و بهداشتی و تقویت روحیه خدمت بر ویروس کرونا هم فائق خواهیم آمد و گل لبخند و آرامش بار دیگر شکفته خواهد شد.

 مدیر منطقه هرمزگان در پایان افزود: روحیه خوب شما همکارانم و تلاش شما در کنار رعایت مسائل بهداشتی مطمئنا روزهای خوب آینده را خواهد ساخت.

شایان ذکر است؛ مدیر منطقه هرمزگان به همراه معاون فنی و عملیاتی، روسای واحدهای تامین و توزیع، حراست، H.S.E و روابط عمومی با هدف قدردانی از کارکنان زحمتکش انبار نفت شهید رجایی که در خط مقدم سوخترسانی کشور هستند، به این انبار نفت مراجعه و از نزدیک وضعیت بهداشتی و نحوی توزیع ماسک و دستکش و رعایت مقررات بهداشتی در بین کارکنان عملیاتی و رانندگان ناوگان حمل و نقل سوخت را بررسی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها