موج
کدخبر : ۳۲۴۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324936

نماینده وزیر بهداشت در ستاد کرونا مازندران:

نماینده وزیر بهداشت در ستاد کرونا استان مازندران گفت : در 24 ساعت گذشته 93 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های مازندران بستری شدند و در حال حاضر مازندران از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد مهدی ناصحی اظهار داشت : در 24 ساعت گذشته 179 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مازندران  مرخص شدند تا روند درمانی را در منزل ادامه دهند و هزار و 393 تخت خالی نیز در بیمارستان های استان موجود است.

وی ادامه داد: مردم مازندران برای مراجعه به سامانه خود ارزیابی به نشانی salamat.gov.ir به منظور تسریع در کنترل بیماری و بررسی وضع سلامت جسمانی خود و نیز همکاری برای قطع زنجیره انتقال ویروس با رعایت وضع قرنطینه و رعایت اصول فاصله گذاری تلاش کنند.

ناصحی بیان داشت :افراد با بروز هر یک از علائم بالینی از قبیل از دست دادن حس بویایی و چشایی ، درد عضلانی ، گلودرد و سرفه ، تب و تنگی نفس به پزشک خانواده مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: مهمترین نکته در کنترل و درمان بیماری کرونا این است که همه در خانه بمانیم و افراد بیمار  هر چه سریعتر قرنطینه شوند و کار درمان را زیر نظر پزشک و مراکز درمانی آغاز کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها