موج
کدخبر : ۳۲۴۷۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324781

مدیرعامل خیریه بیمارستان عیسی بن مریم (ع) اصفهان گفت: بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان با ۱۱۶ سال قدمت ، در خط اول جبهه مبارزه با ویروس کرونا است.

رسول یاحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان کرد: با شیوع بیماری کوید ۱۹ در یک ماهه اخیر در نقاط مختلف دنیا به ویژه کشورمان و در استان اصفهان بیمارستان عیسی بن مریم (ع) که یکی از قدیمی ترین مریض خانه های ایران و استان  به عنوان نخستین بیمارستان بستری بیماران در خط اول جبهه مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفت.

وی ادامه داد: خیریه این بیمارستان با تلاش در جهت استفاده حداکثری از امکانات و منابع مردمی در جهت توسعه نظام بهداشت و سلامت قدم های موثری را برداشته است و نیاز به همیاری و همکاری خیران در این شرایط بحرانی هستیم .

 همچنین رئیس هیئت مدیره خیریه بیمارستان با اشاره به فعالیت های شبانه روزی کلیه نیروهای درمانی و غیره در جهت خدمات به بیماران کوئید ۱۹ از مردم شهید پرور استان اصفهان خواست: همکاری لازم را با ستاد کرونا داشته باشند و ضمن رعایت مسائل بهداشتی در خانه بمانند.

سید امین رضا طباطبایی گفت: این مرکز با قدمت و سابقه درخشان حدود 200 هزار متولد تاکنون و با بهره مندی از نیروی تخصصی ماهیانه ۱۲۵ زایمان طبیعی را در فعالیت‌های خود دارد .

وی افزود: تمامی کادر درمانی و دیگر عوامل این مرکز که تنها بیمارستان غیر آموزشی اصفهان است با زحمات شبانه‌روزی خود اولین مادر و کودک مبتلا به کوئید ۱۹ را به مدد الهی توانستند با بهبود کامل ترخیص نمایند . با توجه به اینکه بیمارستان عیسی بن مریم "ع"به عنوان دوستدار مادر و کودک نیز شناخته شده بود.

به گزارش موج؛ بیمارستان عیسی بن مریم (ع) اصفهان که یکی از قدیمی ترین مریض خانه های ایران و استان می‌باشد در سال ۱۲۸۲ خورشیدی حدود ۱۱۶ سال پیش توسط زنده یاد امین الشریعه تاجر اصفهانی اهدا شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها