موج
کدخبر : ۳۲۳۷۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323783

تهیه کننده برنامه تلویزیونی روایت هیأت:

تهیه کننده برنامه تلویزیونی روایت هیأت از پخش برنامه روایت هیأت در روزهای پنجشنبه و جمعه تا اواسط ماه رمضان از شبکه افق خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ربانی‌منش در گفت‌وگویی با اشاره به آغاز فصل دوم برنامه روایت هیأت ، اظهار کرد: فصل دوم روایت هیأت با توجه به شیوع ویروس کرونا و در پی تعطیل شدن اماکن مذهبی کلید خورد تا قابی برای به نمایش گذاشتن خدمات اجتماعی هیأت باشد.

وی با بیان اینکه عمده هیأت در حوزه خدمت‌رسانی مشغول فعالیت هستند و کار خود را دنبال می‌کنند، عنوان کرد: فصل دوم روایت هیأت یک برنامه ترکیبی است که به دنبال بیان مباحث معرفتی و به نمایش گذاشتن فعالیت‌های اجتماعی هیأت‌ها است.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی روایت هیأت با اشاره به اینکه باتوجه به تعطیلی هیأت‌ها وظیفه رسانه ملی این است که تا آن‌جایی که می‌تواند با برنامه‌های معرفتی مردم را یاری کند، مطرح کرد: رویکرد ما در فصل دوم برنامه روایت هیأت صرفا مسائل معرفتی نیست بلکه به نمایش گذاشتن خدمات اجتماعی هیأت‌ها نیز جزو اولویت‌های ما است.

وی با بیان اینکه این برنامه از پنجشنبه و جمعه همین هفته در شبکه افق قبل از اذان مغرب پخش خواهد شد، خاطرنشان کرد: بخش‌هایی از این برنامه در مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س) ضبط شده و برخی از نیز توسط خود هیأت‌ها تهیه و تولید و سپس برای ما ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی‌منش از سید جواد شرافت به عنوان مجری این برنامه یاد کرد و گفت: این برنامه با حضور کارشناسان حوزه هیأت اعم از سخنرانان، ستایش گران، هنرمندان و فعالین حوزه خدمات اجتماعی هیات روی آنتن می‌رود.

وی در پایان درخصوص زمان پخش این برنامه یادآور شد: این برنامه در طول ماه مبارک شعبان پخش خواهد شد و ما در تلاش هستیم تا ماه مبارک رمضان نیز ادامه پیدا کند.

گفتنی است؛ فصل نخست این برنامه همزمان با ایام اربعین حسینی در 10 قسمت از شبکه افق پخش شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها