موج
کدخبر : ۳۲۳۳۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323385

رئیس جمهور:

رئیس جمهور در جلسه ویدئو کنفرانس با استانداران سراسر کشور، گفت: نمایندگان عالی دولت در استانها حق ایجاد محدودیت ترافیکی جاده‌ای بدون نظر ستاد ملی مقابله با کرونا را ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه ویدئو کنفرانس با استانداران سراسر کشور من جمله استاندار لرستان، گفت: نمایندگان عالی دولت در استانها حق ایجاد محدودیت ترافیکی جاده‌ای بدون نظر ستاد ملی مقابله با کرونا را ندارند.

رئیس جمهور، تصریح کرد: هرگونه تصمیم در این خصوص باید با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا صورت پذیرد، لذا استانداران پیش از صدور هرگونه دستوری مبنی بر ایجاد محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان متبوع، لازم است تا از ستاد ملی مقابله با کرونا کسب تکلیف کنند.

مردم باید در خانه بمانند اما ...

این در حالی است که علیرغم تاکید متخصصین بهداشتی و پزشکی، به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، لازم است تا مردم در خانه بمانند اما، برخی گزارش‌ها از پیک ترافیک در جاده‌های سراسر کشور حکایت دارد.

پذیرش میهمانان نوروزی در لرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است

بر اساس اعلام استانداری لرستان، تمامی هتل ها، مهمانپذیرها، اماکن تفریحی و گردشگری، بقاع متبرکه و مراکزی که مستعد شیوع ویروس با تجمع مردم است تعطیل و طبق نظر سید موسی خادمی استاندار این استان، پذیرش هرگونه میهمان نوروزی تا اطلاع ثانوی ممنوع می‌باشد.

در همین رابطه، صبح امروز 3 مهمانپذیر در سطح استان لرستان که روز گذشته مبادرت به پذیرش میهمان نوروزی کرده بودند، به دستور مقام قضایی پلمب و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

ایجاد محدودیت ترافیکی، به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا امکان پذیر است

گفتنی است با دستور رئیس جمهور، از این پس استانداران مجوزی جهت مسدود کردن جاده‌ها یا ایجاد محدودیت ترافیکی در این مسیرها را بدون کسب تکلیف از ستاد ملی مقابله با کرونا را ندارند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها