موج
کدخبر : ۳۲۲۹۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322948

معاون بسیج سازندگی قم:

معاون بسیج سازندگی قم گفت: سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به درخواست دانشگاه علوم پزشکی در ۶ محور اصلی وارد میدان مقابله با ویروس کرونا شده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، دستوری معاون سازمان بسیج سازندگی سپاه قم گفت: سازمان بسیج سازندگی سپاه قم به درخواست دانشگاه علوم پزشکی با حضور ۱۶۰ گروه جهادگر بسیجی در ۶ محور اصلی وارد میدان مقابله با ویروس کرونا شده است و تا نابودی این ویروس منحوس پای کار خواهد بود.

وی افزود: کمک به عملیات ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی کوچکتر مانند مساجد، عابر بانک‌ها و معابر پیاده از جمله این اقدامات می‌باشد.

معاون سازمان بسیج سازندگی سپاه قم عنوان کرد:طرح کمک به کادر درمانی و مراکز بهداشتی برای پایش سلامت خانوار وآموزش پیشگیری، با هماهنگی علوم پزشکی و با حضور ۴۰ نفر از بسیجیان طلاب، اصناف و دانشجو به صورت روزانه اجرا می‌شود.

دستوری بیان کرد: همچنین تا کنون ۲۰۰ هزار بسته محصولات بهداشتی تهیه و در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار قم توزیع گردیده است.

وی افزود: همچنین توزیع بسته‌های غذایی معیشتی برای خانواده‌هایی که به دلیل شیوع کرونا کسب و کارشان لطمه خورده است نیز از جمله اقدامات بسیج سازندگی است، که از روز گذشته تاکنون دو هزار بسته توزیع شده است.

معاون سازمان بسیج سازندگی سپاه قم خاطرنشان کرد؛ با کمک خیرین و هماهنگی شبکه بهداشت و درمان روزانه ۳ هزار ماسک تولید و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد:حضور گروه‌های جهادی و بسیجی در کارخانه‌های تولید مواد ضدعفونی به صورت شبانه روزی به تولیدکنندگان مواد ضدعفونی کمک میکند تا محصول در بازار با قیمت کمتر و فراوانی بیشتر موجود باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها