موج
کدخبر : ۳۲۲۸۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322822

برای مقابله با ویروس کرونا انجام شد؛

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان ضدعفونی کردن شهر اصفهان روزانه با 100 هزار لیتر محلول برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین امیری با اشاره به ضدعفونی کردن شهر اصفهان روزانه با 100 هزار لیتر محلول بیان داشت: از این میزان حدود ۶۰ هزار لیتر برای ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، حدود ۲۰ هزار لیتر برای ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی و حدود ۲۰ هزار لیتر در اختیار گروه های مردمی، بسیج و غیره قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه 25 اکیپ ضدعفونی عملیات گندزدایی را با ماشین های مه پاش انجام می دهند، گفت: همچنین ۱۰۰ اکیپ پیاده خدمات شهری کار شست و شو و ضدعفونی را انجام می دهند.

نیروهای آتش نشانی در کنار اکیپ های خدمات شهری فعالیت می کنند

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی هم هرشب با چهار اکیپ تخصصی 11 نفره در چهار نقطه از شهر اصفهان عملیات ضدعفونی را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه هر اکیپ آتش نشانی با دو دستگاه خودرو به ضدعفونی معابر شهر می پردازد، اظهار کرد: در مجموع ٨ دستگاه خودرو آتش نشانی هر شب مشغول ضدعفونی حدود ۳۰ کیلومتر از شهر اصفهان هستند.

امیری حجم مواد ضدعفونی مورد استفاده را روزانه صد هزار لیتر عنوان کرد و گفت: از این میزان حدود ۶۰ هزار لیتر برای ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، حدود ۲۰ هزار لیتر برای ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی و حدود ۲۰ هزار لیتر در اختیار گروه های مردمی، بسیج و غیره قرار می گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان اولویت ضدعفونی اماکن شهر اصفهان را بیمارستان ها، ایستگاه های اتوبوس، ادارات پر تردد، نزدیکی فروشگاه های بزرگ، نیمکت ها و مبلمان شهری عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها