موج
کدخبر : ۳۲۲۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322778

رییس مرکز فوریت های پلیسی فرماندهی انتظامی البرز از آمادگی کامل نیروی انتظامی در مقابله با افرادی که اقدام به تهیه و توزیع مواد محترقه می کنند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ محمد حسن کشوری گفت: پلیس نه تنها مخالف شادی مردم نبوده بلکه در کنار مردم در شادی آن ها سهیم است اما با رفتارهای مخاطره آمیز برخورد می کند.

وی اضافه کرد: پلیس در این شرایط که مردم از شیوع بیماری کرونا رنج می برند ، با افرادی که با سوءاستفاده از این فرصت ، قصد به خطر انداختن امنیت مردم را دارند، بدون اغماض برخورد می کند.

چنانچه افرادی اقدام به ایجاد راه بندان و مزاحمت برای مردم کنند، پلیس قاطعانه با عوامل بی نظمی برخورد می کند.

کشوری خاطرنشان کرد: در این ایام ضرورت دارد خانواده ها، فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک استفاده از مواد محترقه آگاه کنند.

وی همچنین از جوانان و نوجوانان خواست آسایش و آرامش را از خود و خانواده ها و شهروندان سلب نکرده و شادی و سلامتی خود را فدای استفاده یا پرتاب مواد محترقه نکنند.

وی تاکید کرد: خانواده ها نقش کلیدی در پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخرسال دارند و باید فرزندان خود را از اقداماتی که به آزار و اذیت دیگران می انجامد ، برحذر دارند .

کشوری همچنین از مردم البرز خواست در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

 اگر افرادی با خودرو اقدام به مزاحمت مردم بکنند علاوه بر برخورد قانونی با مرتکب ، خودروی آنها نیز توقیف می شود.

پلیس هم هماهنگ با سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا از همه مردم درخواست می نماید در خانه بمانید تا زنجیره شیوع ویروس کرونا قطع بشود و  نه به چهارشنبه سوری بهترین کمک به شادی مردم است.

طی چند روز گذشته چندین هزار عدد انواع مواد محترقه در استان البرز کشف شده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها