موج
کدخبر : ۳۲۲۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322720

حمید شهبازی خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اتمام عملیات ساماندهی تالار هنر اصفهان با هزینه ای بالغ بر 45 میلیارد ریال در اردیبهشت ماه سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی گفت: در حال حاضر ۹۰ درصد کارهای تعمیرات و احیای تالارهنر انجام شده و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده عملیات ساماندهی آن به اتمام خواهد رسید.

وی تصریح کرد: از هشت سال پیش تعمیر سالن تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی و استفاده از بخش‌های بدون کاربری این مجموعه مطرح شد چون ساختمان پتانسیل افزوده شدن فضاهای کاربردی را داشت و سازه نیز فرسوده بود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان افزود: از ابتدای سال ۹۸ با نظر شهردار اصفهان احیای سالن کوچک، اصلاح استاندارسازی پلاتوهای تمرین، ساخت اتاق فرمان مستقل برای سالن کوچک با تجهیزات، تعمیر سیستم‌های تهویه و سرمایشی و گرمایشی، احیای سالن کنفرانس سالن کوچک، اصلاح ورودی تالار و رمپ گذاری برای معلولان، تعمیر تجهیزات نور و صدا در دستور کار قرار گرفت.

حمید شهبازی از اجرای بیش از نیم میلیارد تومان پروژه و اقدامات در حوزه ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در یکسال گذشته در منطقه ۱۰ خبر داد و گفت: امروزه فعالیت‌های هر سازمان، آنچنان با کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده که تفکیک قائل‌شدن و جداسازی آنها را تا حدودی غیرممکن می‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات مکمل رشد و شکوفایی سایر زمینه‌های فعالیت در شهرداری است، تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت فناوری‌ها از جمله نیازهای توسعه است، در این راستا منطقه 10 شهرداری اصفهان در یکسال گذشته پروژه‌های خوبی با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه با همکاری سایر واحدها اجرا کرده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: از مهمترین اقدامات انجام شده با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توان به اجرای یکپارچه و ارتقای کیفی سیستم نظارت تصویری در ساختمان‌های اداری و خدماتی منطقه، راه‌اندازی اتاق سرور و اجرای سیستم برق اضطراری در ساختمان خدمات شهری منطقه، ارتقای تجهیزات شبکه و همچنین سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاربران، ارتقای استانداردهای ایمنی و امنیتی اتاق سرور و ساماندهی و مستندسازی برق، شبکه، تلفن ساختمان‌های اداری و خدمات شهری منطقه در کنار سایر فعالیت‌های پشتیبانی اشاره کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها