موج
کدخبر : ۳۲۲۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322691

سرهنگ محمدی خبر داد:

رئیس پلیس راهور استان از تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی بیان داشت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان یکسری تمهیدات را اجرایی کرده است.

وی افزود: برگزاری جلسات هماهنگی متعدد به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درسطح استان و داخلی یکی از این تمهیدات است.

این مقام انتظامی بیان داشت: همچنین پزشکان و پرستاران در صف خدمات پلیس راهور نمی ایستند و خدمات به آنان ارائه می شود.

محمدی بیان داشت: اجرای طرح زوج و فرد در مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری اصفهان نیز از دیگر خدمات این پلیس بود.

سرهنگ محمدی تاکید کرد: تعطیلی کامل مراکز تعویض پلاک به عنوان یکی ازمحل های مهم انتشار ویروس در راستای مصوبات کمیته مبارزه با کرونا با توجه به تشدید شیوع بیماری در استان به منظور حفظ جان شهروندان نیز از دیگر اقدامات این پلیس بوده است.

وی با اشاره به اینکه دوربین های زوج و فرد نیز در شهر اصفهان خاموش می باشند بیان داشت: رانندگان به تمدید معاینه فنی نیاز ندارند و گواهینامه ها نیز تا 15 اردیبهشت سال آینده اعتبار دارند.

سرهنگ محمدرضا محمدی لغو آموزش های تئوری و عملی آموزشگاههای رانندگی و کلیه آزمونهای شفاهی ، آین نامه و عملی را نیز از دیگر تمهیدات این پلیس دانست و بیان داشت: بحمدلله ترافیک در شهر اصفهان و دیگر شهرهای استان نیز 50 درصد کاهش یافته است.

رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: البته افزایش حجم ترافیک و ترددها در دو روز گذشته نسبت به هفته قبل نگران کننده است که از شهروندان درخواست می شود موضوع را جدی بگیرند و حتی الامکان از تردد های بی مورد جلوگیری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها