موج
کدخبر : ۳۲۲۵۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322516

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف بیش از 700 کیلو تریاک و حشیش در اصفهان و دستگیری 5 قاچاقچی مواد مخدر توسط نیروی انتظامی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی بیان کرد: محموله ای از مواد افیونی شامل 367 کیلو تریاک و 355 کیلو حشیش در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از یک دستگاه خودروی کامیون و یک دستگاه خودروی سواری پراید 722 کیلو مواد افیونی شامل 367 کیلو تریاک و 355 کیلو حشیش کشف شد.

وی از دستگیری 5 تن از اعضای باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: تمامی متهمان دستگیرشده غیربومی بوده و این مقدار مواد را از مرزهای شرقی کشور به منظور انتقال به استان های مرکزی بارگیری کرده بودند که با هوشیاری و اقدام به موقع ماموران در عملی کردن نقشه خود ناکام شدند.

این مقام انتظامی گفت: در این ایام که بیشتر توان و ظرفیت بخش ها و دستگاه های مختلف معطوف مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم و نجات آنان است متاسفانه عده ای برای دست یابی به منفعت مالی خود دست به چنین اقدامات مشمئز کننده ای می زنند که به مردم عزیز اطمینان می دهیم پلیس مقتدرانه در صحنه حاضر است و با این گونه افراد قاطعانه برخورد قانونی می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها