موج
کدخبر : ۳۲۲۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322493

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم:

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: تا اطلاع ثانوی به منظور کاهش حجم مراجعه‌های مردمی و آمد و شدهای شهری، خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان قم برای تسهیل هر چه بهتر دریافت خدمات مهندسی از سوی متقاضیان، به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امین مقومی، با اشاره به لزوم جلوگیری از اشاعه ویروس کرونا در شرایط فعلی استان، اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه خدمات این سازمان تا اطلاع ثانوی فقط به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.

به گفته وی شهروندان در این شیوه نیازی به مراجعه حضوری ندارند و از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ تنها با ارسال کلمه "خدمات" به سامانه ۳۰۰۰۲۵۶۲ می توانند در نوبت رسیدگی به کار خود قرار گیرند.

مقومی عنوان کرد: نام کاربری و رمز عبور به همراه آدرس اینترنتی سامانه برای متقاضی به صورت پیامک ارسال می شود که در این مرحله فرد می بایست با ورود به سامانه، درخواست خود را ثبت کند.

وی افزود: در این مرحله درخواست به واحد مربوطه ارسال می شود و پس از بررسی در صورت نیاز به مدارک لازم ، با متقاضی جهت بارگذاری در همان سامانه تماس گرفته می شود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان داشت: مراجعان در صورتی که از طریق پیامک موفق به دریافت نام کاربری و رمز عبور نشدید با شماره ۳۲۹۱۹۲۸۴ الی ۶ داخلی ۲۰۰ واحد فناوری اطلاعات سازمان تماس بگیرند و ارسال نام کاربری و رمزعبور بر اساس اولویت زمان ثبت نام می باشد.‎

وی خاطرنشان کرد: پیرو تصویب شورای اسلامی شهر قم بابت تاخیر در اجرای تعرفه عوارض و بهای خدمات سال آینده تا ۱۵ اردیبهشت سال ۹۹، به منظور کاهش میزان مراجعه در شرایط فعلی به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، تعرفه خدمات مهندسی نیز تا این تاریخ تغییری نخواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها