موج
کدخبر : ۳۲۲۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322240

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: مازندرانی‌ها برای وضعیت سلامتی خود هر چه زودتر به سامانه خود ارزیابی بروند تا بتوانیم از شیوع بیش از حد این ویروس در مازندران جلوگیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان اظهار داشت:از تمام شهروندان مازندرانی درخواست دارم تا هر چه زودتر با مراجعه به سامانه خودارزیابی به آدرس http://corona.mazums.ac.ir، فرم خود اظهاری وضعیت سلامتیشان را تکمیل کنند تا اقدامات برای کنترل بیماری کرونا سرعت بیشتری بگیرد.

وی ادامه داد : اکنون برای جلوگیری از شیوع بیشتر و شکست قطعی بیماری کرونا به ثبت اطلاعات فردی از وضعیت سلامت تک تک هم استانی‌ها نیاز داریم تا بتوانیم افراد احتمالی ناقل را هر چه زودتر شناسایی کنیم

حسین زادگان تصریح کرد: با توجه به این که طرح پزشک خانواده شهری و روستایی هر دو در مازندران از سال‌های پیش در حال اجراست، استان بهترین زیرساخت را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اختیار دارد و اگر همه هم استانی همت و همکاری کنند، خیلی زود می‌توانیم کرونا را شکست دهیم.

استاندار مازندران اذعان داشت : اگر تک تک شهروندان مازندرانی ساکن استان وضعیت سلامت خود را با دقت بر اساس پرسش‌هایی که در سامانه خودارزیابی مطرح می‌شود در اختیار قرار دهند، برنامه‌های قرارگاه زیستی استان بدرستی و صد البته با سرعت بالا عملیاتی می‌شود.

وی افزود: طرح پزشک خانواده با بکار گیری مراقبین سلامت و بهورز‌ها ظرفیت بی نظیری در مازندران است که باید بدرستی و بموقع از آن استفاده کنیم و امروز اگر همه شهروندان مازندرانی که زیر پوشش پزشک خانواده هستند، وارد سامانه خودارزیابی شوند و مراحل خوداظهاری وضعیت سلامتشان را طی کنند، بدرستی و با سرعت بسیار بالا می‌توانیم ویروس کرونا را شکست بدهیم.

استاندار مازندران تاکید کرد: درخواست من از تمامی جمعیت حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر استان این است که ثبت وضعیت سلامتیشان را در سامانه خودارزیابی جدی بگیرند، چون مطمئن‌ترین راه برای قطع کردن زنجیره شیوع کرونا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها