موج
کدخبر : ۳۲۱۹۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321929

فرماندار ویژه سقز از فوت 2 نفر مشکوک به داشتن ویروس کرونا در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، کامیل کریمیان صبح امروز سه‌شنبه با بیان این خبراظهار داشت: 2 مرد 60 و 70 ساله که قبلا سابقه بیماری داشتند و مشکوک به ویروس کرونا بودند از چند روز پیش در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شدند که شامگاه دوشنبه در این مرکز درمانی فوت کردند.

وی با بیان اینکه تا دیشب 4 مورد بر اثر مبتلا به ویروس کرونا در سقز فوت شده‌ بودند، افزود: در حال حاضر 70 نفر مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان‌های سقز بستری و تحت مراقبت پزشکی هستند ضمن اینکه دیروز هشت نفر دیگر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شدند.

کریمیان یادآور شد: در صورت نیاز، مراکزی برای بیمارانی که از نظر مکان در منزل مشکل دارند برای گذراندن دوره نقاهت اختصاص خواهد یافت که زائرا سرا و مهمانسراهای آموزش و پرورش برای این منظور در نظر گرفته شده است.

فرماندار ویژه سقز با اشاره به اینکه در فضای مجازی آمارهای مختلفی در خصوص تعداد مبتلایان به کرونا در سقز منتشر می شود که درست نیست، تاکید کرد: قصد پنهان کاری نداریم و آمار واقعی روزانه از طریق دانشگاه علوم پزشکی در اختیار رسانه های معتبر و رسمی قرار می‌گیرد.

دانشگاه علوم پزشکی کردستان هنوز در خصوص علت مرگ این 2 نفر اظهار نظری نکرده چون نتیجه آزمایش آنها تاکنون مشخص نشده که مبتلا به کرونا بوده اند یا خیر.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها