موج
کدخبر : ۳۲۱۷۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321777

برای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفت؛

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از اختصاص بیش از ۲ میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد دراصفهان برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  کریم زارع بیان داشت: برای مقابله با ویروس کرونا 2 میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان برای مقابله با ویروس کرونا به مددجویان کمیته امداد استان اصفهان با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج، سالمندان و مادران باردار و شیرده برای خرید این اقلام نظیر ماسک، دستکش و ژل ضد عفونی اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه خانوارهای مشمول بر اساس تشخیص مددکاران و کارشناسان بهداشت ادارات این نهاد در سراسر استان تعیین می شوند، گفت: اولویت دریافت این کمک هزینه با بیماران خاص و صعب العلاج، سالمندان، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان در معرض خطر است و بر اساس تعداد اعضای خانوارهای مشمول با سرانه ای تا ۳۲۰ هزار تومان اختصاص می‌یابد.

زارع کمک به مددجویان در این زمینه را وظیفه کمیته امداد عنوان کرد و گفت: البته کمک تاثیر گذارتر وابسته به همیاری و همراهی مردم عزیز و خیر اندیش استان است.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان نیکوکاران و خیران گرانقدری که قصد کمک به نیازمندان در زمینه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا دارند را دعوت کرد که کمک های خود را حتی المقدور به صورت نقدی پرداخت کنند و گفت: بهترین راه های موجود و در دسترس، استفاده از کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و یا واریز به حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها