موج
کدخبر : ۳۲۱۳۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321375

مدیرکل ورزش و جوانان البرز گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا تعطیلی سالن های ورزشی در دستور کار قرار گرفت و افراد پس از پایان یافتن شرایط فعلی می توانند از امکانات باشگاه ها استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، امیر غفرانی با اشاره به اینکه سرپیچی از این مصوبه در نهایت منجر به پلمب شدن باشگاه‌ها خواهد شد، افزود: گروه‌های بازرسی و نظارت اداره کل با همراهی نیروی انتظامی در ابتدا به افراد خاطی اخطار می‌دهند و در صورت ادامه تخلف و تعطیل نکردن، باشگاه متخلف پلمب خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در این خصوص نظارت کافی را اعمال کنیم، خاطرنشان کرد:  همه باشگاه‌های ورزشی اعم از دولتی و خصوصی باید از این امر تمکین کرده و تا زمان مقرر فعالیتی نداشته باشند.

غفرانی در ادامه با اشاره به اینکه از ۱۶۴۸باشگاه ورزشی که در البرز وجود دارد، اکثر آنها به خاطر سلامتی مردم استان، فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند افزود: از مردم هم می‌خواهیم مسائل بهداشتی را رعایت کرده و از رفت و آمد به اماکن ورزشی خودداری کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز درخصوص اینکه برخی باشگاه‌ها به صورت ساعتی در این ایام اجاره داده می‌شود هم بیان کرد: برای هر تخلفی که از طریق شماره‌های موجود در سایت ورزش و جوانان البرز به روابط عمومی و بازرسی کل اطلاع داده شود واحدهای بازرسی اعزام خواهند شد و در صورت احراز تخلف باشگاه‌ پلمب خواهد شد.

غفرانی در پاسخ به این سوال که هزینه پرداختی مردم برای استفاده از باشگاه‌ها  پس از تعطیلی چگونه خواهد بود گفت: چون شرایط به صورت اضطراری ایجاد شده، بحث استخرها که بلیط به صورت اعتباری از قبل خریداری شده است قطعا تا زمانی که از آن استفاده نشود اعتبار خواهد داشت؛ این مورد به صورت بخشنامه به همه شهرستان‌ها اعلام شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مورد باشگاه ‌های خصوصی افرادی که برای استفاده از این اماکن  هزینه کرده‌اند اما در شرایط فعلی به دلیل تعطیلی‌های پیش آمده قادر به استفاده از آن نیستند، می‌توانند پس پایان این شرایط، از امکانات آن باشگاه استفاده کنند؛ این موضوع هم بخشنامه شده و به اطلاع باشگاه‌داران خواهد رسید .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها