موج
کدخبر : ۳۲۱۳۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321311

همه اقامتگاه‌های غیررسمی و نیمه رسمی شامل مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی، کلاس‌های آموزش و پرورش، خانه های مسافر و زائرسراها در استان یزد به منظور مقابله با ویروس کرونا از چرخه اقامت به طور کامل خارج شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، ۴۱۷  نفر در استان یزد به علت بیماری های تنفسی در مراکز درمانی بستری شده اند، تست کرونا ی  هفت نفر از این افراد مثبت بوده که سه نفر فوت و بقیه تحت قرنطینه هستند.

ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا یزد در اطلاعیه شماره ۲۷ خود که شامگاه چهارشنبه صادر کرد خواستار خودداری هتل‌ها و اقامتگاه‌های استان یزد از پذیرش مسافران استان‌های درگیر با این ویروس شد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع می رساند بنا به تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، همه اقامتگاه‌های غیررسمی و نیمه رسمی شامل مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی، کلاس‌های آموزش و پرورش، خانه های مسافر و زائرسراها از چرخه اقامت به طور کامل خارج و اطلاع رسانی لازم در خصوص عدم پذیرش مهمان ها انجام شود.

همچنین این ستاد در اطلاعیه شماره ۲۷ خود بر ضرورت جلوگیری از ترددهای غیرضروری و مسافرت‌ها تاکید کرد.

در این اطلاعیه از مردم استان خواسته شده تا حد امکان در منازل خود حضور داشته باشند و از ترددهای غیرضروری و مسافرت جلوگیری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها