موج
کدخبر : ۳۲۱۳۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321309

آیین تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهرستان خمیر، امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در این مراسم  حجت‌الاسلام شعیب صالحی به‌عنوان امام‌جمعه جدید شهرستان خمیر معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام‌ علیرضا صفایی حائری امام‌جمعه سابق این شهرستان قدردانی شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در این مراسم گفت: نمازهای جمعه در مناطقی که شیعه وسنی زندگی می کنند، باید حلقه اتصال مذاهب اسلامی باشد، امام جمعه نیز موظف است دیدگاه ها و سیاست های نظام اسلامی و  مهم ترین مسائل جهان اسلام را به مردم بازگو کند و در خصوص مسائل روز جامعه روشنگری داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ادامه داد: امام جمعه جدید بندر خمیر تعامل و همدلی با آحاد مردم شیعه و اهل سنت در این شهرستان داشته باشد.

عبادی زاده خاطر نشان کرد: امام جمعه جدید خمیر با برخورداری از تواضع و فروتنی، اهل تعامل با آحاد مردم شیعه و اهل سنت است که از امروز سکان امامت جمعه به دست می گیرد.

وی افزود : از مردم و مسوولان و روحانیت شیعه و اهل سنت  انتظار داریم همانند گذشته،  در کنار هم به امام جمعه جدید کمک کنند و مشکلات پیش روی مردم را بردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها