موج
کدخبر : ۳۲۱۲۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321234

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ادعای دفن اموات در منطقه آبیدر را کذب محض اعلام کرد و گفت: چاله کنی در آبیدر برای غرس نهال است و ربطی به دفن اموات مبتلا به ویروس کرونا ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شرمین شریفی امروز چهارشنبه با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی، عملیات چاله‌کنی جهت غرس نهال در آبیدر در حال اجراست و قرار است 16 هزار اصله نهال در شش نقطه از این منطقه کاشته‌ شود.

وی افزود: در انتهای پارک کودک و بدلیل بافت سخت زمین و همچنین تسریع در عملیات چاله‌کنی از بیل مکانیکی برای چاله کنی استفاده شده که یکی از شهروندان با انتشار تصاویری در فضای مجازی مدعی شد این چاله‌ها برای دفن اموات مبتلا به ویروس کرونا است که این ادعای کذب و غیر واقعی است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اضافه کرد: آماده سازی و چاله‌کنی تپه پیرچنار واقع در انتهای مسکن مهر شهرک بهاران در حدود 20 هکتار جهت کاشت 8 هزار اصله نهال گونه مناسب از نوع بومی، مقاوم به آفت و نیاز کم به آب از دیگر نقاطی است که نهال کاری در آن این هفته انجام می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین آماده سازی و چاله‌کنی انتهای پارک کودک به سمت جاده حسن آباد به مساحت چهار هکتار جهت کاشت 2 هزار و 500 اصله نهال از دیگر نقاطی است که نهال کاری در آن انجام خواهد شد لذا شهروندان بدانند چاله‌کنی‌ها برای غرس نهال بوده و هر شایعه و ادعایی غیر واقعی و دروغی را باور نکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها