موج
کدخبر : ۳۲۱۰۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321063

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: در شرایط فعلی ماسک و مواد ضد عفونی از نیازهای اولیه و اصلی مردم بوده و نظارت‌های جدی بر عرضه مواد ضدعفونی کننده در سطح استان انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل گفت: کمبود مواد شوینده و ضدعفونی کننده در بازار به سرعت رفع خواهد شد در شرایط فعلی ماسک و مواد ضد عفونی از نیازهای اولیه و اصلی مردم بوده و نظارت‌های جدی بر عرضه مواد ضدعفونی کننده در سطح استان انجام می‌شود.

استاندار اردبیل با قدردانی از تلاش کادر پرستاری و پزشکی در بیمارستان‌ها برای مقابله با کرونا ویروس بیان کرد: تمام تلاش مجموعه استان بر این است تا با راهکار‌های مراقبتی جلوی انتشار ویروس کرونا گرفته شده و در هفته‌های آینده پیک ابتلا به این بیماری روبه کاهش برود.

بهنام‌جو تصریح کرد: از هفته جاری با تغییر ساعات ادارات و دورکاری کارکنان زمینه برای کنترل بیماری در ادارات فراهم آمده و تا حد امکان از بروکراسی اداری کاسته شده و بیشتر کار‌ها از منزل انجام می‌شود و حتی برخی از دستگاه‌های اجرایی که به صورت مستقیم با ارباب رجوع برخوردی ندارند می‌توانند به کارکنان خود مرخصی داده و یا از توان آن‌ها به صورت دورکاری استفاده کنند که در این زمینه قرار شد با تفویض اختیار به مدیران روند کار‌ها به شکل کیفی انجام شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها