موج
کدخبر : ۳۲۰۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320989

استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

هوشنگ بازوند گفت: کمیته ویژه نظارت بر اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی برای مقابله با کرونا تشکیل می‌شود و مصادیق این مصوبه‌ها مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست ستاد مدیریت کرونا ویروس، اظهار داشت: از همه پزشکان و پرستاران ایثارگر و پرتلاش که در صف اول مبارزه با کرونا قرار دارند، صمیمانه سپاسگزارم.

وی بیان داشت: از مدیریت و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به لحاظ اتخاذ تمهیدات لازم و اقدامات مؤثر در مقابله با کرونا در کرمانشاه سپاسگزارم.

مقام عالی استان افزود: کمیته ویژه نظارت بر اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی برای مقابله با کرونا تشکیل و مصادیق این مصوبه‌ها مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

بازوند گفت: همه موظف به رعایت نکات بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه هستند و همه دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی، نهادهای خدماتی و مردم باید دستورالعمل‌ها را رعایت کنند زیرا ما باهم می‌توانیم کرونا را شکست دهیم.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: از مردم استان کرمانشاه که اهمیت و ضرورت موضوع را درک کرده‌اند و همه باهم، همراه و همدل با تمام امکانات در حال انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت بهداشت فردی هستند، تشکر می‌کنم.

بازوند تصریح کرد: به‌یقین مشارکت مردمی سبب شده که امروز وضعیت پیشگیری در استان کرمانشاه از دیگر استان‌ها مناسب‌تر است.

وی تأکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی استفاده نمایند.

برای تأمین اقلام بهداشتی کلیه ظرفیت‌های استان را پای‌کار آورده‌ایم

همچنین در این جلسه محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز گفت: برای تأمین اقلام بهداشتی و امکانات لازم برای انجام اقدامات پیشگیرانه کلیه ظرفیت‌های استان را پای‌کار آورده‌ایم.

وی افزود: برای افزایش سطح تولید باید تلاش شود که موانع تولیدکنندگان مواد بهداشتی رفع و برداشته و شبکه توزیع اقلام بهداشتی مقابله با کرونا نیز ساماندهی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها