موج
کدخبر : ۳۲۰۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320944

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم:

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم گفت: برای رسیدن به ارزش های اصلی انقلاب اسلامی ایران با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی نقدعلی در جمع نماز گزاران مسجد ملاحیدر علی فروشان خاطر نشان کرد: برای رسیدن به ارزش های اصلی انقلاب اسلامی ایران با تمام توان تلاش خواهیم ‌کرد و ظرفیت های شهرستان را در این راستا به کار خواهیم گرفت.

وی با اشاره به شیوع کرونا در کشور گفت: با وجود مشکل پیش رو مگر تا چه زمانی می توان به خاطر آن کارهای کشور را تعطیل کرد و فضای روانی جامعه را افزایش داد و تمام کارهای مملکت را بایکوت کرد.

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم ادامه داد: نخبگان جامعه و مسئولان می توانند تدبیری بیندیشند واز این بحران رهایی پیدا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نقدعلی گفت: خداوند انسان را با رنج و سختی ها مورد آزمایش قرار می دهد و انسان راه نجاتی جز توکل و توسل بر خدا برای رهایی از سختی ها ندارد.

جانشین مدیرکل اداره اوقاف امور خیریه اسبق استان اصفهان با بیان اینکه تمام مسائل عالم به سوی خدا بر می گردد، افزود: انتخابات نیز یکی از آزمون های الهی بود.

وی با توضیح این مطلب که مردم همانگونه که شاهد کم کاری ها و خیانت های برخی دست اندرکاران هستند به رشادت های قهرمانان انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را یکی از آن قهرمانان برشمرد که مردم همیشه وام دار و مدیون این سردار رشید بزرگ اسلام خواهند بود.

حجت الاسلام نقد علی اظهار کرد: در بحث مشکلی که برای کشور پیش آمده این را نیز یکی از آزمون های زندگی برشمرد و ادامه داد: انسان همیشه مبتلا به خطرات و آسیب هاست و با پناه بردن به آیات کریمه قرآن می توان از شرور و آفات به خدا پناه برد و از پاد زهرهای معنوی در زندگی استفاده کرد.

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر افراط و تفریط را از معضلات امور اعتقادی خواند و ابراز کرد: تمام شئونات زندگی برای تکمیل دین است نه اینکه دین را به تمسخر گرفت و به ضریح امام مطهر لیس زد یا اینکه فقط اسباب و مسببات دنیوی را مهم برشمریم و معنویت رنگ و بویی در زندگی افراد جامعه ایمانی  نداشته باشد.

حجت الاسلام نقد علی در سرکشی داروخانه ها برای بررسی جنس های مورد نیاز ویروس کرونا در شهر خمینی شهر اظهار کرد: مسئولان داروخانه ها از وجود دلالان که  وسایل مورد نیاز مردم را احتکار کرده و به قیمت گزاف می فروشند، خبر دادند؛ این در حالی است که در کلان کشور باید بر روی قوانین کشور نظارت داشت و نباید گذاشت که امور کشور به دست عده ای سود جو بیفتد و همگرایی های لازم برای برقراری مدیریت جهادی صورت پذیرد.

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در پایان گفت: برای رسیدن به ارزش های اصلی انقلاب اسلامی ایران با تمام توان تلاش خواهیم ‌کرد و ظرفیت های شهرستان را در این راستا به کار خواهیم گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها