موج
کدخبر : ۳۲۰۹۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320934

در راستای مقابله با ویروس کرونا؛

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان، گفت: بیش از هزار عدد قلیان از واحد های صنفی متخلف در شهر بندرعباس جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ علی اصغر عبادی رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان، گفت: با توجه به اینکه انتشار ویروس کرونا در سطح گسترده و در مکان های عمومی و پر ازدحام به خصوص قلیانسرا ها و استعمال قلیان است، اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در یک اقدام ضربتی پاکسازی صنوف عرضه قلیان را در صنوف چای خانه ها و سفره سراهای و نوار ساحلی شهرستان بندرعباس اجرا کردند.

وی افزود: پلیس امنیت عمومی با هماهنگی و همکاری مرکز بهداشت در یک اقدام ضربتی از تعداد ۸۷ واحد صنفی چایخانه و سفره خانه های سنتی و کافیشاپ های سطح شهرستان بندرعباس بازدید و در اجرای این طرح از تعداد ۱۹ واحد صنفی تعهدات لازم اخذ وضمن ابلاغ اخطاریه پلمپ به تعداد ۹ واحد از فعالیت تعداد ۸ واحد صنفی متخلف با هماهنگی مراجع قضایی جلوگیری و یک هزار و ۱۱ عدد قلیان غیر بهداشتی درسطح واحدهای صنفی جمع آوری شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با تاکید بر نظارت بیشتر و مستمر خانواده ها بر رفتار و رفت و آمد فرزندان خود و خاطرنشان کرد: کوتاهی والدین در این زمینه فرصت سوءاستفاده و سودجویی افراد فرصت طلب از جوانان را فراهم می کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان به کلیه مدیران و متصدیان تصریح کرد: واحد های صنفی چایخانه ،کافی شاپ و ... توصیه کرد که سلامت شهروندان جز خط قرمز پلیس بوده و هر فرد یا افرادی، که به هر نحوی اقدام به مخاطر انداختن سلامت جامعه و شهروندان کند پلیس بدون اغماض با متخلفان بر خورد قانونی خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها