موج
کدخبر : ۳۲۰۳۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320315

سید عبدالله طباطبایی:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مردم به شایعات درباره ویروس کرونا در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار مربوط به این بیماری را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

به گزارش خبر گزاری موج اردبیل، سید عبدالله طباطبایی  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مردم به شایعات درباره ویروس کرونا در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار مربوط به این بیماری را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

وی افزود: در روزهای اخیر رصد اخبارمرتبط با موضوع کرونا در فضای مجازی استان در دستور کار قرار گرفته است و با متخلفین بدون اغماض برخورد می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: نشر اکاذیب در فضای مجازی جرم است و برخورد با نشردهندگان اکاذیب و شایعه در فضای مجازی در مورد ویروس کرونا در دستور کار دادستانی است.

وی بیان کرد: دادستانی استان با جدیت به تخلفات گران‌فروشی یا کم‌فروشی وسایل و تجهیزات بهداشتی مورد نیاز پیشگیری از شیوع بیماری ورود کرده و این نظارت‌ها در چند روز اخیر به‌شدت تشدید شده و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

احتکار، کم‌فروشی و گران فروشی لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم مصداق جرم است

  طباطبایی با اشاره به بازدیدهای سرزده از داروخانه و مراکز بهداشتی استان برای پیشگیری از گران‌فروشی و کم‌فروشی لوازم بهداشتی در استان، گفت: احتکار، کم‌فروشی و گران فروشی لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم مصداق جرم است و دادستانی در این راستا بدون اغماض با متخلفان برخورد می‌کند.

وی بیان کرد: دو شعبه ویژه در حوزه دادستانی عمومی و انقلاب استان اردبیل با حضور قضات با سابقه تشکیل شده تا با سرعت و دقت به تخلفات رسیدگی شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: علاوه بر مرکز استان در کلیه شهرستان‌های استان نیز دادستان شهرستان‌ها به موضوع نظارت بر مراکز بهداشتی و داروخانه‌های استان ورود کردند که تاکنون نیز چندین پرونده در استان در این رابطه تشکیل و تعدادی داروخانه پلمپ شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها