موج
کدخبر : ۳۲۰۲۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320272

زوج خیر البرزی در اقدامی خداپسندانه 18 زندانی مالی را آزاد کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، این زندانیان به دلیل جرائم مالی در مناطق مختلف استان البرز مدت زیادی در زندان بودند که به همت زوج نیکوکار «ر. ف» و همسرش سیده «م. ح» آزاد شدند.

این  زوج نیکوکار البرزی با تاسیس یک مرکز خیریه، بیش از ۴۵۰ نفر  از هموطنان که آرزوی زیارت کربلا را داشتند به این سفر معنوی اعزام کردند.

 کمک به سیل زدگان و آسیب دیدگان از زلزله، کمک ودیعه مسکن برای خانواده های آبرومند، وثیقه مرخصی تعدادی زندانی، جشن ازدواج  تعدادی زوج و  پرداخت هزینه درمان بیماران بی بضاعت از جمله اقدامات دیگر این زوج نیکوکاراست.

  این زوج بی‌ادعا که هیچگاه حاضر به افشای نام و هویت خود نشده‌اند ضمن سپاس از پروردگار که فرصت چنین فرصت معنوی را به آنها عنایت کرده است در این راه از همکاری و همراهی رئیس کل دادگستری استان البرز، دادستان عمومی و انقلاب کرج، رئیس انجمن حمایت از زندانیان البرز قدردانی کردند.

"ر. ف"  معتقد است که زندان می تواند هویت، روحیه، شخصیت و حتی به عنوان یک انگ اجتماعی حضور افراد در جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و گاهی زندانیان از سوی خویشاوندان و آشنایان طرد می شوند و تنها می مانند و هیچ فریاد رسی هم ندارند. بنابراین گمان می کنم که یکی از اهداف مهم افراد نیک اندیش و خیرخواه باید کمک به آزادی زندانیان به عنوان آسیب پذیرترین قشر جامعه باشد.

از مجموع زندانیان آزاد شده  ۱۳ نفر مرد و پنج نفر زن هستند .

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها