موج
کدخبر : ۳۲۰۱۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320194

در راستای پیشگیری از ویروس کرونا؛

معاون بهداشتی دانشگاه هرمزگان گفت: به منظور کنترل مسافران، اکیپ های نظارتی در کلیه مبادی ورودی و خروجی استان بصورت 24 ساعته مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به انتقال مطالب صحیح به مردم در جهت پیشگیری از این بیماری رعایت نکات بهداشتی فردی را مهمترین و جدی ترین عامل پیشگیری از این بیماری دانست و بر پرهیز از حضور در اماکن شلوغ و پر ازدحام تاکید کرد.

محمود حسین پور گفت: جهت مقابله با ویروس کرونا تمامی قلیان سراها برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا با هماهنگی دستگاه قضایی تعطیل شود و به شهروندان توصیه کرد برای حفظ سلامتی خود و دیگران از حضور در این مکان ها و از استفاده قلیان خوداری کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه هرمزگان، ابراز کرد: به منظور کنترل مسافران اکیپ های نظارتی در کلیه مبادی ورودی و خروجی بصورت 24 ساعته مستقر خواهند شد.

وی با تاکید بر حفظ و تامین سلامت مردم استان و مسافران افزود: همه دستگاههای اجرایی از جمله ادارات کل را ه آهن، فرودگاهها، حمل ونقل جاده ای و بنادر دریانوردی و شهرداری و اصناف همکاری لازم را دراین راستا داشته باشند.

حسین پور بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری و جهت رعایت اصول بهداشتی قطارها و ایستگاههای مسافربری و اسکله ها و شناورها باید بصورت صحیح ضدعفونی گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها