موج
کدخبر : ۳۲۰۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320007

مدیرکل مدیریت بحران استان قم:

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: با توجه به‌پیش بینی‌های انجام‌شده توسط اداره کل هواشناسی در ساعت‌های آینده نیز بارندگی در استان ادامه می‌یابد و در مواقعی شدت خواهد داشت،‌ که در این صورت طغیان رودخانه‌ها در تمام مناطق استان رخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن اوروجی اظهار کرد: با توجه به ادامه یافتن بارش باران و سیلابی شدن رودخانه‌ها، مردم در تمام مناطق استان از مسیرهای جریان آب دوری کنند.

وی افزود: به همین دلیل در تمام مناطق روستایی و همچنین شهر قم شاهد آب‌گرفتگی معابر خواهیم بود که در همین رابطه لازم است مردم از قرار گرفتن در مسیر رودخانه‌ها و روان آب‌ها حتماً دوری و خودروهای خود را از مکان‌هایی که احتمال وقوع سیلاب دارد خارج کنند.

وی ادامه داد: همچنین اگر مردم بر اساس تجربه نقاط آسیب‌پذیری درزمینهٔ ورود روان آب‌ها به محل زندگی و کسب‌وکار خود دارند در جهت رفع این نقاط باکارهایی همچون قرار دادن کیسه‌شن اقدام کنند.

اوروجی گفت: تمام نیروهای امدادی، خدماتی و انتظامی استان در آمادگی کامل به سر می‌برند تا در صورت نیاز حتماً کمک‌های لازم به نقاط آسیب‌پذیر ارائه شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر وضعیت رودخانه‌های استان طبیعی است اما برای پس‌فردا مسیر رودخانه قمرود سیلابی خواهد بود که در همین رابطه از مردم می‌خواهیم به‌هیچ‌عنوان نزدیک این رودخانه نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها