موج
کدخبر : ۳۱۹۷۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319787

سید علی صالح درخشان خبر داد:

معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از صدور مجوز تأسیس 13 مجموعه گردشگری جدید در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید علی صالح درخشان در چهاردهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان با اشاره به صدور مجوز تاسیس 13 مجموعه گردشگری گفت: طرح اولیه تأسیس اولین هتل 4 ستاره در شهرستان آران و بیدگل تصویب شد.

وی افزود:با صدور مجوز اولیه تأسیس یک زائر سرا در منطقه مشهد اردهال کاشان و یک مجتمع گردشگری در شهرستانهای کاشان و تیران و کرون ، یک اردوگاه و یک محوطه گردشگری در شهرستان فریدونشهر ،تأسیس یک اقامتگاه سنتی در بافت تاریخی شهر زواره از توابع شهرستان اردستان و یک سفره خانه سنتی در شهر دولت آباد برخوار موافقت شد.

صالح درخشان اضافه کرد: همچنین با توجه به رشد فزآینده گردشگری کویری در محور شرق استان اصفهان ،بویژه شهرستان خوروبیابانک، با صدور مجوز اولیه تأسیس یک مجتمع گردشگری در معادن پتاس ویژه شرکت بهره بردار از این معادن ویک اقامتگاه بومگردی جدید در این شهرستان و یک اقامتگاه بومگردی در روستای نوبهار از توابع شهرستان نائین موافقت شد.

معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: در چهاردهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان، همچنین با تأسیس یک مجتمع گردشگری در روستای آب ملخ سمیرم و دو اقامتگاه بومگردی در شهرهای بادرود نطنزو طالخونچه مبارکه موافقت شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها