موج
کدخبر : ۳۱۹۷۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319779

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

صابر رحیمی گفت: تمامی تجمع‌های ورزشی همچون مسابقات غیرضروری، استخرهای شنا، کلاس آموزش ورزشی و ... به دلیل عدم شیوع ویروس کرونا ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از لغو مسابقات ورزشی غیرضروری در کرمانشاه تا پایان فروکش کردن موج کرونا در کشور خبر داد و ابراز داشت: با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و ضرورت اهتمام و توجه همه آحاد جامعه به کنترل و جلوگیری از شیوع این ویروس، اظهار کرد: همه فعالین و ارائه‌دهندگان خدمات در حوزه ورزش به‌منظور پیشگیری مؤثرتر در برابر ابتلا به ویروس کرونا، باید تمام نکات لازم بهداشتی که از سوی وزارت بهداشت ابلاغ‌شده را به‌دقت اجرا کنند.

رحیمی تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌های صادرشده از سوی ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش برای همه فعالین و باشگاه‌ها و مؤسسات ورزشی که به مردم خدمات ارائه می‌کنند، الزامی است.

وی تأکید کرد: تمامی هیئت‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی، بخش‌ها و سایر نهادهای فعال در حوزه ورزش مکلف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تصمیمات اتخاذشده مراجع ذیصلاح در این زمینه بوده و نسبت به اجرای تکالیف ابلاغی مسئول خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده، برگزاری کلیه مسابقات ورزشی که برگزاری آن‌ها در شرایط فعلی ضرورتی ندارد و می‌توان آن‌ها را در فرصت‌های بعدی برگزار کرد، لغو می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در خصوص فعالیت استخرها و باشگاه‌های خصوصی نیز گفت: در شرایط فعلی و استرس و ترس برخی از مردم جهت استفاده از باشگاه‌های ورزشی، از مدیران باشگاه‌ها و استخرها انتظار داریم نهایت همکاری را با مردم در خصوص انتقال تایم‌های رزرو شده به زمان دیگری که خطر شیوع کرونا فروکش کند، داشته باشند.

وی یادآور شد: در استخرها و باشگاه‌های ورزشی بخش خصوصی و دولتی رعایت دقیق کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی ازجمله جلوگیری از ورود افراد دارای علائم بیماری، فراهم کردن وسایل ضدعفونی وسایل و تجهیزات و محیط باشگاه یا استخر و نصب بنر و راهنماهای آموزشی در معرض دید عموم الزامی است.

رحیمی در پایان اظهار کرد: همچنین برگزاری هرگونه کلاس آموزشی به‌صورت تئوری و عملی و کارگاه و موارد این‌چنینی تا زمان رفع خطر گسترش کرونا لغو می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها