موج
کدخبر : ۳۱۹۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319767

معاون استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی در جلسه زنجیره ارزش حوزه پوشاک گفت: تمرکز حوزه اقتصادی استان بر روی تبدیل کرمانشاه به یکی از قطب‌های تولید پوشاک کشور قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به تمرکز استان بر روی زنجیره‌های ارزش در حوزه‌های مختلف همچون پوشاک، اظهار داشت: یکی از اهداف ما در حوزه صنعت، تکمیل زنجیره ارزش در حوزه پوشاک و تبدیل کرمانشاه به یکی از قطب‌های حوزه پوشاک است که در همین راستا تاکنون چند کارگاه تولید پوشاک راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسیده است.

وی بابیان اینکه تلاش ما روی تقویت کارگاه‌های موجود و ایجاد کارگاه‌های جدید متمرکزشده، افزود: در این رابطه، تقویت بخش خصوصی به‌عنوان یکی از راهکارهای اساسی که می‌تواند ما را در تحقق دو هدف تقویت تولید و ایجاد اشتغال پایدار کمک کند در اولویت قرار دارد و از هرگونه سرمایه‌گذاری در این حوزه استقبال و حمایت می‌کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه اظهار کرد: چشم‌انداز ما این است که با برنامه‌ریزی‌هایی که داریم به یکی از قطب‌های مهم تولید پوشاک در کشور تبدیل شویم و بر همین اساس، ایجاد مجموعه کارگاهی در بخش پوشاک را در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم قطب شدن استان را در این حوزه تحقق ببخشیم.

وی افزود: از ظرفیت هم‌مرز بودن با کشور عراق و اقلیم کردستان هم برای صادر کردن تولیدات استان استفاده خواهیم کرد.

حاتمی گفت: در خصوص پرداخت ‌تسهیلات و در اختیار نهادن زیرساخت‌های لازم برای تقویت این حوزه هیچ‌گونه محدودیتی نداریم، ولی نیازمند ایده‌های خوب و نوینی هستیم که توان و قدرت رقابت با دیگر فعالان این حوزه را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها