موج
کدخبر : ۳۱۹۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319621

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه:

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه در جمع مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و مناطق ۸ گانه شهرداری کرمانشاه به توانمندسازی شهرداری با توجه به استفاده از منابع انسانی متخصص و متعهد اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، کاوه مردافکن، مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه در جلسه هماهنگ‌سازی روابط عمومی سازمان‌ها و مناطق ۸ گانه شهرداری کرمانشاه اذعان داشت: امروزه یکی از شاخص‌های مهم میزان برتری سازمان‌ها در قیاس با یکدیگر مجموعه پرسنل و کارکنان در آن است که به عبارتی ارزشمندترین و تأثیرگذارترین سرمایه محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: شاخص اصلی پیش رفت و پس رفت یک سازمان به عملکرد سرمایه انسانی آن وابسته است.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه گفت: یکی از مشکلات و معضلاتی که شهرداری‌ها با آن مواجه هستند نیروی انسانی متخصص در کنار تعهد کاری و از طرفی استفاده درست و بهینه از توانمندی کارکنان است.

وی گفت: در مجموعه شهرداری تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم در راستای بهبود کیفی نیروی انسانی و بهره‌گیری از قابلیت‌ها و توانمندی کارکنان مجموعه مدیریت شهری سازمان‌دهی مناسبی را در مناطق و واحدهای مربوطه به وجود آوریم.

مرد‌افکن افزود: رضایت‌مندی کارکنان، انرژی و خلاقیت در محیط کار بازدهی بهتری را در هر سازمانی در پی دارد و در شهرداری کرمانشاه نیز در کنار ایجاد رضایتمندی برای پرسنل، برای رسیدن به اهداف سازمانی در رشد و تعالی مجموعه و نیز هماهنگی با ارباب‌رجوع از اولویت‌های ما در جلب رضایت شهروندان است.

مرد‌افکن یادآور شد: پنج عامل مهم برای ایجاد نشاط و ارتقاء محیط کار را در دستور کار قرار داده‌ایم که عبارت‌اند از: مشارکت کارکنان و باورپذیری میزان انگیزش در حین کار، فرهنگ پذیری سازمانی و میزان احساس تناسب پرسنل با شغل و تعهد برای درگیر نمودن پرسنل با شغل سازمانی و اعتمادبه‌نفس و اعتقاد اعتمادی که پرسنل با شغل خوددارند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت کاری روابط عمومی در سازمان‌ها علی‌الخصوص مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه گفت: روابط عمومی به‌عنوان اصلی‌ترین و یکی از مهم‌ترین بخش‌های شهرداری است که می‌تواند در انعکاس اخبار درست و به‌موقع و ارتباط‌گیری صحیح با رسانه‌ها پیشرفت‌های شهرداری در تمامی حوزه‌ها را به گوش شهروندان برساند.

گفتنی است که کاوه مردافکن مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه طی حکمی از سوی مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به‌عنوان نماینده سرپرستان در کمیته طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگروه شهرداری‌های استان منصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها