موج
کدخبر : ۳۱۹۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319615

معاون استاندار کرمانشاه:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: کرمانشاه با توجه به کلان‌شهر بودن نیاز به تدوین و اجرای برنامه‌های عملیاتی و راهبردی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نشست شورای هماهنگی ترافیک استان کرمانشاه به ریاست سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه به‌منظور بررسی سیاست‌های کلی و خط‌مشی‌های ترافیک کلان‌شهر کرمانشاه امروز (٤ اسفندماه) برگزار شد.

وی در این جلسه بر اجرای طرح‌های مهم ترافیکی در شهر کرمانشاه با توجه به شرایط موجود به‌منظور تسهیل در تردد و کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای توسط شهرداری تأکید کرد.

وی بیان داشت: شهری هم مانند کرمانشاه که کلان‌شهر است نیازمند اجرای برنامه‌های راهبردی و عملیاتی درزمینهٔ ترافیک است.

وی تأکید کرد: ضروری است اجرای برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت برای برون از مشکلات ترافیکی در شهر کرمانشاه توسط شهرداری اندیشیده شود لذا در این راستا اصلی‌ترین و مهم‌ترین کار داشتن برنامه جامع و کامل است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خواستار انجام بحث‌های کارشناسی مربوط به طرح‌های ترافیکی در کمیته کارشناسی شد و گفت: در این شورا فقط باید به چگونگی اجرای پروژه‌ها بپردازیم و بحث‌های کارشناسی مربوط به این شورا نیست.

وی بیان داشت: ضرورت دارد که شهرداری کرمانشاه برای اجرای برنامه‌های مربوط به ترافیک هماهنگی‌های لازم را با دستگاه‌های اجرایی ازجمله مسکن و شهرسازی در خصوص ماده 5 انجام دهد تا برنامه‌ای که قرار است، اجرایی شود در زمان اجرا با هیچ مشکلی مواجه نشود.

سالاری ادامه داد: شهرداری کرمانشاه با هماهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی در تدوین طرح جامع و تفصیلی مسائل ترافیکی اهتمام جدی داشته باشد.

احداث تقاطع غیر هم‌سطح و بهره‌برداری از طرح شهر انسان‌محور میدان آزادی تا تقاطع مدرس، احداث پارکینگ‌های مکانیزه در سطح شهر و نصب تجهیزات ترافیکی موردنیاز ازجمله برنامه‌های قابل‌اجرا بود که در جلسه بررسی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها