موج
کدخبر : ۳۱۹۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319457

برای اولین بار در کردستان انجام شد؛

شیوا قاسمی‌پور از حوزه انتخابیه شهرستان‌های مریوان و سروآباد با کسب هشت هزار و 528 رای به عنوان نخستین زن منتخب استان کردستان راهی بهارستان می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شیوا قاسمی پور با کسب هشت هزار و 528 رای از 37 هزار و 751 رای صحیح در بین 12 کاندیدای حوزه انتخابیه شهرستان‌های مریوان و سروآباد به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرد.

از دیگر کاندیداهای حوزه  انتخابیه مریوان و سروآباد عثمان باقدم  هشت هزار و 495 رای ، ارکان درستکار چهار هزار و 518 رای، شاهو رشیدی سه هزار و 382 رای، فاروق کریمی 2 هزار و 148 رای، کیوان ویسی یک هزار و 883 رای را کسب کردند.

شیوا قاسمی‌پور  که متولد سال 1359 و دارای مدرک دکتری مدیریت و کارمند آموزش و پرورش مریوان است ، اظهار داشت: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هم کاندیدا بودم که در میان نامزدهای انتخابات حوزه مریوان و سروآباد چهارم شدم.

وی برنامه و هدف اصلی خود را از کاندیدا شدن خدمت به مردم اعلام کرد و افزود: توسعه و پیشرفت شهرستان‌های مریوان  و سروآباد و بهبود وضعیت اقتصادی مردم این دو شهرستان از مهمترین برنامه‌هایم  به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها