موج
کدخبر : ۳۱۹۱۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319154

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: هم اکنون مشکلی در روند اخذ رای در شعبات رای گیری مازندران وجود ندارد و شاهد حضور پرشور مردم استان در پای صندوق های رای هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای برپایی انتخابات سالم و پرشور در استان فراهم شده است.

وی ادامه داد :  ۵۷ هزار نفر در استان به عنوان عوامل اجرایی انتخابات حضور دارند شمار صندوق‌های اخذ رأی نیز سه هزار و ۸۰ شعبه است.

حسین زادگان بیان داشت : اعلام کرد و گفت: حدود ۱۰ هزار نیروی بازرسی برفرایند انتخابات نظارت دارند.

استاندار مازندران  تصریح کرد:  بازرس‌های پنهانی نیز در شهرستان‌ها کار نظارت بر انتخابات را نیز انجام می‌دهند و پیش بینی ما این است که انتخابات شکوهمند و حداکثری را داشته باشیم.

حسین زادگان با تقدیر از مردم و نامزدهای انتخابات در ایام تبلیغات یادآور شد: همه دست به دست هم دادند تا تنور انتخابات در استان گرم‌تر شود.

استاندار مازندران با تاکید براینکه مجلس قوی می‌تواند مطالبات به حق مردم را پیگیری کند، تصریح کرد: مطمئن هستم حضور مردم در بزنگاه‌ها پرشور خواهد بود و شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود و انشالله نمایندگی که انتخاب می‌شوند پاسخگوی محبت‌های مردم باشند.

وی تاکید کرد : بیش از دو میلیون و ۴۰۰ هزار مازندرانی واجد شرایط رأی دادن هستند و از بین ۱۲۹ نامزد ۱۲ نفر را به عنوان نماینده خواهند برگزید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها