موج
کدخبر : ۳۱۹۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319129

سعید ناجی خبر داد؛

رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: تاکنون چهار سورت پرواز به منظور جابجایی شعب سیار در منطقه بشاگرد صورت گرفته و دو بالگرد نیز در شهرستان های ابوموسی و بندرلنگه در حال انتقال شعب است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: با توجه به وجود دستگاه احراز هویت در کلیه شعب استان و برابر هماهنگی‌های ستاد نهاد کشور و موافقت شورای نگهبان، ضرورتی برای ثبت اثر انگشت نیست.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان با اشاره به انتقال صندوق های سیار با بالگرد در استان، گفت: تا کنون چهار سورت پرواز به منظور جابجایی شعب سیار در منطقه بشاگرد صورت گرفته و دو بالگرد نیز در شهرستان های ابوموسی و بندرلنگه در حال انتقال شعب است.

وی با اشاره به تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم ، یادآور شد: در حال حاضر 44 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان برای کسب 5 کرسی در مجلس با هم رقابت می‌کنند.

ناجی  با بیان اینکه مردم بار دیگر حماسه‌ای بزرگ خواهند آفرید، خاطرنشان کرد: مردم استان هرمزگان می‌توانند در 1318 شعبه اخذ رأی حضور یافته تا آراء خود را به صندوق‌های رأی بیندازند.

رییس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان،  گفت: ارتباط با تمام شعبه ها به صورت آن لاین برقرار است و تدابیر لازم برای تامین امنیت مکان برگزاری انتخابات هم اندیشه شده است

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها