موج
کدخبر : ۳۱۹۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319118

استاندار لرستان در پاسخ به موج:

استاندار لرستان درپاسخ به موج، گفت: در صورت تساوی آرای کاندیداهای مجلس در لرستان، تمهیدات برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه های مختلف اندیشیده شده است.

سید موسی خادمی در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری موج لرستان مبنی بر ایجاد شرایط برگزاری احتمالی دور دوم رای گیری در لرستان، تصریح کرد: تمهیدات لازم جهت برگزاری احتمالی دور دوم انتخابات در حوزه های مختلف انتخابیه لرستان اندیشیده شده است.

استاندار لرستان، ادامه داد: اگر چه کار برگزاری دور دوم انتخابات، برای ستاد انتخابات لرستان آسان‌تر است اما، این آمادگی وجود دارد تا در صورت کشیده شدن به دور دوم، اخذ آرای مردم در آرامش کامل برگزار گردد.

شرایط رای گیری در حوزه‌های انتخابیه لرستان تسهیل شده است

خادمی، افزود: در حال حاضر، شعب اخذ رای سراسر استان با استقبال مردمی روبرو است و شرایط رای دهی مردم حوزه های انتخابیه لرستان با افزایش تعداد شعب تسهیل شده است.

نماینده عالی دولت در لرستان، تاکید کرد: خوشبختانه تا این لحظه، هیچ مشکلی در شعب اخذ رای گزارش نشده اما، مردم بدانند که نیروهای امنیتی و انتظامی، با هرگونه اخلال در نظم مقابله خواهند کرد.

با قانون شکنان برخورد می‌شود

استاندار لرستان، گفت: لازم است تا با توجه به اتمام تبلیغات، هواداران کاندیداها از تبلیغات غیرقانونی در نزدیکی شعب اخذ رای و سطح شهرها پرهیز کنند چراکه این اقدام، اقدامی غیرقانی و غیرشرعی است و با قانون شکنان برخورد قاطع خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها